+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

База відпочинку «Південна»

База відпочинку «Південна»

База відпочинку «Південна» підприємства «Запоріжелектротранс»

розташована на узбережжі Азовського моря, у курортній зоні на ближній Бердянській косі, знаходиться на відстані 10 км від центру міста за адресою: м. Бердянськ, вул. Макарова, 9.

До бази відпочинку, яка об’єднана з інфраструктурою м. Бердянська, ведуть зручні під’їзні шляхи від транспортних вузлів; вона займає окрему ділянку площею 2,93 га, обмежену за периметром.

На її території знаходяться трьох - і чотирьохповерхові корпуси з панорамним видом на море, курортне місто, морський порт, а також одноповерхові будиночки.

Для розміщення відпочиваючих пропонуються одно-, двох-, трьох- і чотирьохмісні номери, обладнані за загальними стандартами. У номерному фонді бази відпочинку є номери підвищеної комфортності (кондиціонер, водонагрівач, телевізор, ін.).

Пляжну зону облаштовано кабінами для переодягання, сонцезахисними навісами; відпочиваючі можуть користуватися літнім душем.

Якісне та калорійне харчування в широкому асортименті страв надається їдальнею бази відпочинку (сніданок/обід/вечеря або на вибір відпочиваючих).
На б/в «Південна» створено всі умови для повноцінного оздоровлення людей будь-якої вікової категорії, сімейного відпочинку з дітьми, активного відпочинку молоді.

Помірні ціни на проживання та харчування, належний рівень сервісного обслуговування дозволяють гостям бази, багато з яких давно стали її постійними відвідувачами та клієнтами, недорого та комфортно організувати літній відпочинок, зміцнити здоров’я, отримати незабутні враження.

База відпочинку «Південна» працює у сезонному режимі із заїздами для відпочиваючих з червня по серпень включно.

В період літнього оздоровчого сезону для отримання детальної інформації щодо вартості путівок, графіків заїзду відпочиваючих, бронювання номерів та ін. можна звертатися за телефонами: (061) 787 64 78 (м. Запоріжжя), (061) 53 920 20; (061) 53 920 22 (м. Бердянськ).

 

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах