На ділянці Південне шосе — вулиця Каліброва фахівці підприємства «Запоріжелектротранс» власними силами виконують роботи з капітального ремонту трамвайної колії та верхнього дорожнього покриття.
Хід виконання робіт особисто перевірила очільниця громади Регіна Харченко.
Завершити роботи планується до кінця червня.

