+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

В Комунарському районі продовжуються роботи з благоустрою

В Комунарському районі продовжуються роботи з благоустрою

   По всіх районах міста продовжуються роботи з благоустрою. Зокрема, про роботи, виконані за тиждень, відзвітували у Комунарській райадміністрації.

 

   Кожного дня Комунарська райадміністрація продовжує виконувати моніторинг щодо знесення незаконно встановлених гаражів.

   Так, за звітній період мешканцями незаконно встановлених металевих гаражів по вул. Парамонова, буд. 6 добровільно демонтовано 6 гаражів.

   Підрядною організацією та дільницею «Зеленбуд» району прибрано під’їзні шляхи та території братського поховання по вул. Очаківській.

   26 січня разом з представниками національної поліції проведено рейд по вул. Чумаченка, 34 в ході якого 30 торгуючим вручені попередження про припинення торгівлі та адміністративну відповідальність, запропоновано перейти на територію ринку.

  Протягом січня спільно з представниками поліції та інспекції з благоустрою проведено 4 рейди, в ході яких складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення за ст.152 КУпАП (поліція - 1, інспекція - 2) та 3 протоколи за ст. 160 КУпАП. Поліцією окремо складено 5 протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 160 КУпАП та 3 - за ст. 152 КупАП.

У Запоріжжі триває ремонт житлового фонду

У Запоріжжі триває ремонт житлового фонду

   Керуючі компанії продовжують виконувати планові ремонти в будинках, які знаходяться в їх управлінні. Житловики відзвітували про роботи, які були виконані з 20 по 26 січня.

   Як повідомив департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради, минулого тижня виконувались ремонтні роботи ділянок дахів. Управителі оновили понад 520 квадратних метрів покрівлі у п’яти будинках за адресами бул. Гвардійський,139, пр. Ювілейний, 23а, вул. Кріпосна, 51, пр. Соборний, 42, вул. Полякова, 19.

   Також проводились роботи по заміні зношених ділянок інженерних мереж. Було замінено 280 погонних метрів трубопроводу холодного і гарячого водопостачання, центрального опалення та каналізації в 14 запорізьких багатоповерхівках за адресами вул. Історична,39, вул. Добровольчих батальонів, 36, 36а, вул. Л. Чайкіної, 51, вул. Павлокічкаська, 15, вул. Трегубенка, 24, вул. Святого Миколая, 41, вул. Фортечна, 90а, вул. Карпенка Карого, 5а, вул. Чумаченка, 12б, 13, вул. Магара, 8, вул. Дослідна станція, 76, вул. Чарівна, 32.

   Крім того, житловики замінили 28 одиниць запірної арматури в будинках по вул. Павлокічкаській, 15, вул. Трегубенка, 24, вул. Чумаченка, 12б, вул. Північнокільцевій, 13, вул. Європейській, 14, вул. Дослідна станція, 80, 76, вул. Чарівній, 32, вул. Привокзальній, 7, вул. Фортечній, 73, вул. Новгородській, 15.

   Серед інших робіт, які були виконані - відновлення скління, профілактичний ремонт внутрішніх електричних мереж, ремонт стінових огороджень, ремонти під’їздів, дверей, заміна водостічних труб.

   Аналогічні роботи виконуватимуть на інших адресах наступного тижня.

В Олександрівському районі тривають роботи з благоустрою

В Олександрівському районі тривають роботи з благоустрою

   Запорізькі комунальники продовжують наводити лад у місті. Роботи з комплексного благоустрою тривають в усіх районах.

   Як повідомили в Олександрівській районній адміністрації, з 20 по 26 січня КП «ЕЛУАШ» виконано роботи з прибирання доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, вивозу сміття. Комунальники також прибирали в парках та скверах, обрізали дерева та кущі, вивозили листя та гілля.

   Проведено ямковий ремонт шляхом холодного асфальтування ділянок проїжджої частини по вулицям: Святого Миколая, Слобідській, Першої ливарної, Академіка Чабаненка, Олександрівській та Тургенева.

   ТОВ «Клінтаунсервіс» виконано роботи з ліквідації стихійних звалищ сміття по вул. Шевченка/вул. Вишневій, вул. Поштовій/вул. Жуковського, вул. Жуковського/вул. Першій ливарній. На полігон ТПВ вивезено 35 т сміття. 3 території району вивезено близько 15 т гілля та ялинок.

   Робоча група з профілактики та запобігання виникнення стихійної торгівлі на території Олександрівського району спільно з працівниками поліції здійснила два рейди. На порушників складено протоколи про відповідальність за статтею № 152 КУпАП за торгівлю продовольчими товарами.

Про роботу громадського транспорту 27 січня

Про роботу громадського транспорту 27 січня

   Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради повідомляє, 27 січня роботу громадського транспорту заплановано з 5:00 до 22:00.

Тролейбусний маршрут:

- №8 сполученням «завод «Запоріжкабель» - вул. Сєдова».

   У зв’язку з постійним відключенням ТП-6 на ділянці ДніпроГЕС - вул. Михайлова – вул. Рельєфна роботу тролейбусного маршруту №3 призупинено. Разом з тим працює ще один автобусний маршрут з великими автобусами - «4-й Південний мкрн – вул. Піщана».

Трамвайні маршрути:

- №3 сполученням «Запоріжжя Ліве – «Запоріжцирк»;

- №10 сполученням «Майдан Волі - М’ясокомбінат»;

- №16 сполученням «Павло-Кічкас – Запоріжцирк»;

- №14 сполученням «Автострада – майдан Волі» (у "піковому" режимі).

Перевезення пасажирів автобусами здійснюватиметься за маршрутами:

- №17 сполученням «Арматурний завод – пр. 40-річчя Перемоги»;

- №18 сполученням «Бородінський мкрн – 4-й Південний мкрн.»;

- №39 сполученням «Нікопольський поворот — Вокзал Запоріжжя-ІІ»;

- №56 сполученням «Комбінат «Запоріжсталь» - Центральна прохідна»;

- №59 сполученням «вул. Чумаченка – Набережна»;

- №72 сполученням «Бородінський ринок — вул. Пархоменка»;

- №86 сполученням «Комбінат Запоріжсталь – вул. Футбольна».

- №94 сполученням «вул. Б. Завади – Сімферопольське шосе»;

- «4-й Південний мкрн – вул. Піщана».

   Час роботи транспорту вказано з урахуванням часу його заїзду до місць зберігання рухомого складу. Тобто о 22:00 більшість громадського транспорту має знаходитися вже не на лінії, а у місцях, де зберігається рухомий склад.

   Разом з тим у зв’язку з наслідками військової агресії росії можливі зміни в роботі громадського транспорту.

   Також, у зв’язку з виникненням нагальної потреби мінімізації використання електроенергії в Україні, кількість одиниць електротранспорту на маршрутах міста Запоріжжя обмежено.

У Запоріжжі ліквідують наслідки обстрілу

У Запоріжжі ліквідують наслідки обстрілу

   Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Запоріжці!

   Кількість приватних будинків, що постраждали внаслідок сьогоднішнього ракетного удару, збільшилася до 16.

Рятувальники аварійно-рятувальної служби та комунальники вже закрили частину вибитих вікон плівкою.

   У найближчій школі розгорнуто ТІЦ. На місці прильоту працює оснащений генератором автобус, у якому можна зігрітися і випити гарячий напій. З людьми працюють співробітники соцслужби, психологи та волонтери.

   Дякую усім за роботу та оперативність. Зараз у кожного свій фронт, і разом ми обов’язково переможемо!

Віримо в Бога. Молимося за Запоріжжя. Дякуємо Збройним силам України.

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах

База відпочинку

  • База відпочинку «Південна»
    База відпочинку «Південна» підприємства «Запоріжелектротранс»
    Детальніше...

Контакти

69095, м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 2

гаряча лінія (Viber, Telegram, WhatsApp)

+38 (050) 314 65 55

диспетчер (цілодобово)

+38 (061) 787 64 94

управління (7:30 - 16:30)

+38 (061) 787 64 96

відділ кадрів (7:30 - 16:30)

+38 (061) 787 64 20

zet.zp.ua@gmail.com