+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

У Запоріжжі продовжують працювати над зниженням шкідливих речовин в атмосфері

У Запоріжжі продовжують працювати над зниженням шкідливих речовин в атмосфері

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Фіналізуємо остаточний варіант технічного завдання для розробки нової міської програми поетапного зниження у Запоріжжі викидів забруднюючих речовин в атмосферу.

Сьогодні, на черговому засіданні міської екологічної групи, представники міської влади, громадськості, великих промислових підприємств та профільних служб, наукових інститутів дійшли згоди по більшості пунктів цього ТЗ.

Під час обговорення було озвучено лише кілька додаткових пропозицій, які будуть враховані у підсумковому документі.

Вже на наступному засіданні плануємо остаточно затвердити технічне завдання програми. Після цього розпочнемо процедуру її розробки.

Обов‘язково доведемо це питання до логічного завершення. Запоріжжя має дихати чистим повітрям!

 
Запоріжці, житло яких пошкоджене внаслідок ракетних обстрілів, отримують фінансову підтримку

Запоріжці, житло яких пошкоджене внаслідок ракетних обстрілів, отримують фінансову підтримку

Як повідомили у департаменті соціального захисту населення Запорізької міської ради, у березні розпочато надання фінансової підтримки жителям Запоріжжя, житло яких було зруйноване або стало непридатним для проживання внаслідок ракетних обстрілів, спричинених військовою агресією російської федерації.

Розмір матеріальної допомоги становить щомісячно 10 тисяч гривень на домогосподарство, починаючи з місяця, в якому сталось руйнування. Департаментом соціального захисту населення вже виплачено з міського бюджету матеріальну допомогу 163 запоріжцям на загальну суму 7 млн. 837 тис. 750 грн.

Крім того, у рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя на 2023 рік, з міського бюджету надається одноразова матеріальна допомога містянам, у яких пошкоджене житло внаслідок ракетних обстрілів і які відносяться до пільгових категорій. Це особи з інвалідністю І, ІІ, ІІІ груп, родини, які виховують дітей з інвалідністю, багатодітні родини, отримувачі житлових субсидій або пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Розмір такої допомоги становить 15 тисяч гривень на родину. Ці виплати вже отримали 36 запоріжців на загальну суму 540 тис. грн.

У Заводському районі триває весняне прибирання територій

У Заводському районі триває весняне прибирання територій

В усіх районах Запоріжжя продовжуються регулярні роботи з наведення ладу. Комунальники вивозять сміття, кронують дерева, прибирають в парках, скверах, на вулицях тощо.

Як повідомили в Заводський райадміністрації, минулого тижня, з 23 по 30 березня, на території району продовжували виконувати сезонні роботи з благоустрою.

Так, на прибудинкових територіях по вул. Посадочна, 23, Павлокічкаська, 38а було видалено аварійні дерева.

Комунальники також вивозили опале листя. Роботи проводилися по вул. Демократичній, Лассаля, Л. Чайкіної та ін. Загалом з територій району минулого тижня було вивезено 92 тони листя.

Наступного тижня роботи з благоустрою в Заводському районі буде продовжено.

 
У Запоріжжі відновили роботу двох автобусних маршрутів

У Запоріжжі відновили роботу двох автобусних маршрутів

З 29.03.2023 в місті знову запрацювали автобусні маршрути №7 та 34-А. Транспорт курсує кількома віддаленими районами міста: від Комунарського до Олександрівського та околицями Заводського.

Маршрут №7 користується неабиякою популярністю серед містян. Він поєднує Космічний мікрорайон з центральним ринком Анголенко. Запоріжці відзначають, що тепер зручніше буде пересуватись містом.

За кермом автобусу – водій Василь Анатський. На муніципальному транспорті працює вже третій рік. З початком великої війни разом з іншими водіями евакуйовував людей з напрямку Поліг, Бердянська, Мелітополя та Маріуполя. Як розповіли в КП «Запоріжелетротранс», нерідко дорогою росіяни розкомплектовували транспорт та брали в полон кермувальників.

- Водіїв майже добу возили під Донецьком. Автобуси розукомплектовували, зіпи побили, паливо зливали. Водіїв потім ледве вдалось повернути, - зазначив начальник автобусного парку КП «Запоріжелектротранс» Олександр Петренко

З липня минулого року муніципальні автобуси почали повертати на міські маршрути, а водії повернулись до звичної праці – перевезення пасажирів. Тепер запрацювали ще два маршрути з великими комунальними автобусами. Автобус №7 обслуговує маршрут від вулиці Базарної до вулиці Стратосферної. А маршрут №34-А сполучатиме зупинку «Фільтрову» із «Запоріжвогнетривом».

- Загальна вартість проїзду в міських автобусах єдина, - 12 гривень. Є і безкоштовний проїзд для пільгових категорій, такий як і на інших маршрутах, - повідомив начальник автомобільної колони КП «Запоріжелектротранс» Максим Закальський.

Змінився розклад руху. Це пов’язано з дією комендантської години. Автобуси на обидва маршрути виходять близько 6-ї ранку. Точний час прибуття та відправлення автобусів можна дізнатись на сайті КП «Запоріжжелектротранс».

Про роботу громадського транспорту 30 березня

Про роботу громадського транспорту 30 березня

Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради повідомляє, 30 березня роботу громадського транспорту заплановано з 5:00 до 22:00. Працюватимуть такі маршрути комунального громадського транспорту:

Тролейбусні маршрути:

- № 3 «4-й Південний мкрн – вул. Піщана»;

- № 8 «Сімферопольське шосе – Завод «Запоріжкабель»;

- № 9 «БК «ЗАлК» - вул. Сєдова»;

- № 11 «Арматурний завод – вул. Сєдова»;

- № 14 «Сімферопольське шосе – Набережна»;

- № 17 «Вул. Сєдова – Бородінський мкрн».

Трамвайні маршрути:

- № 3 «Вокзал Запоріжжя-І – Запоріжжя Ліве»;

- № 10 «Майдан Волі – М’ясокомбінат»;

- № 12 «Майдан Волі – Зелений Яр»;

- № 14 «Автострада – «Запоріжцирк»;

- № 15 «Майдан Волі – Шевченківський жмс.»;

- № 16 «Вокзал Запоріжжя-І – Павло-Кічкас».

Перевезення пасажирів автобусами здійснюватиметься за маршрутами:

- №7 сполученням «вул. Базарна – вул. Технічна (вул. Стратосферна)»;

- №17 сполученням «Арматурний завод – пр. 40-річчя Перемоги»;

- №18 сполученням «Бородінський мкрн – 4-й Південний мкрн.»;

- №29 сполученням «вул. Фінальна – 4-й Південний мкрн»;

- №34а сполученням «Станція Фільтрова – ПрАТ «Запоріжвогнетрив»;

- №39 сполученням «Нікопольський поворот — Вокзал Запоріжжя-ІІ»;

- №56 сполученням «Комбінат «Запоріжсталь» - Центральна прохідна»;

- №59 сполученням «вул. Чумаченка – Набережна»;

- №72 сполученням «Бородінський ринок — вул. Пархоменка»;

- №86 сполученням «Комбінат Запоріжсталь – вул. Футбольна».

- №94 сполученням «Б.Завади – Сімферопольське шосе».

Час роботи транспорту вказано з урахуванням часу його заїзду до місць зберігання рухомого складу. Тобто о 22:00 більшість громадського транспорту має знаходитися вже не на лінії, а у місцях, де зберігається рухомий склад.

У зв’язку з військовою агресією можливі зміни в роботі громадського транспорту.

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах