+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

Обмеження руху по вул. Калібровій

Обмеження руху по вул. Калібровій

      В зв’язку з проведенням будівельних робіт на об’єкті «Капітальний ремонт шляхопроводу №2 по вул. Калібровій в м.Запоріжжі», з 06.00 год. 17.11.2019  та до завершення ремонтних робіт рух транспорту через зазначений шляхопровід буде закрито.

     Автобусний маршрут №56 «Комбінат «Запоріжсталь» - Центральна прохідна»  здійснюватиме об’їзд в обох напрямках руху через наступні вулиці: вул. Південне шосе, вул. Сєдова, вул. Адмірала Нахімова, вул.Перемоги,вул. Шкільній, вул. Українській, вул. Стефанова, пров. Кавалерійському,вул. Українській, вул. Солідарності, вул. Шевченка, вул. 8 Березня, пр.Моторобудівників.

    Оновлений розклад руху дивіться на сайті підприємства https://zet.zp.ua/pasazhyram/informatsiia-pro-rukh-za-marshrutamy

Не тролейбусами єдиними…

Не тролейбусами єдиними…

     «Не тролейбусами єдиними…» - саме так висловився мер міста Запоріжжя 13 листопада 2019 року під час відвідування КП «Запоріжелектротранс» для огляду нових трамвайних вагонів.    

     На виробничій базі підприємстві із залученням його технічних спеціалістів завершують збирати 9-й та 10-й запорізькі трамваї та закінчують капітальний ремонт ще одного вагону з існуючого рухомого складу. Таким чином, за три роки реалізації програми «Запорізький трамвай» замінено вже 60% трамвайного парку.

     До речі, наступного року планується зробити трамваї власного виробництва ще кращими. Зокрема, буде оновлено їх зовнішній вигляд, сидіння та освітлення в салоні.

     Колектив підприємства «Запоріжелектротранс» робить усе можливе, для того щоб комунальний транспорт, як і раніше, залишався конкурентоздатним на ринку міських пасажироперевезень,  посідав провідне місто серед перевізників міста.

Перший тролейбус Van Hool - в Запоріжжі

Перший тролейбус Van Hool - в Запоріжжі

          Підприємство «Запоріжелектротранс» вже  звертало увагу городян на інформацію про наміри міської влади щодо придбання 9 двосекційних тролейбусів Van Hool AG 300T виробництва відомої бельгійської машинобудівної компанії, яка спеціалізується на виготовленні тролейбусів, автобусів, напівпричепів.

          Перший такий тролейбус з технічним супроводом підприємства «Запоріжелектротранс» прибув 11 листопада 2019 року. Поставка тролейбусів для м. Запоріжжя здійснюється згідно з умовами договору з ТОВ «ТД «Літан» за рахунок коштів місцевого бюджету.

Отриманий тролейбус  Van Hool Trolley AG 300T № 24772 для місцевого сполучення, 1998 року випуску, має три пасажирські двері та 42 зручних місця для сидіння. Його загальна місткість складає 120 пасажирів. За допомогою дизель-генератора, яким обладнаний тролейбус, він має можливість автономного ходу.

          Для забезпечення комфортних умов  перевезення пасажирів в салоні тролейбуса встановлено два кондиціонери.

          Транспортних засобів для перевезення пасажирів такої  моделі всього  було  випущено 10 одиниць.

          Поповнення рухомого складу підприємства «Запоріжелектротранс» тролейбусами Van Hool TrolleyAG 300T, які можуть здолати значні відстані та ділянки шляху без контактної мережі, буде сприяти подальшому розвитку електротранспорту, міському сполученню між окремими районами, об’єктами інфраструктури, оздоровчого та соціально-культурного призначення.

          Незабаром тролейбуси Van Hool будуть випущені на маршрути громадського транспорту м. Запоріжжя, де, сподіваємось, отримають позитивну оцінку від мешканців та гостей міста!

Щодо публікації інформаційно – аналітичного порталу «Акцент»  07.11.2019 року  (мовою оригіналу)  «Ветерана АТО, слесаря «Запорожэлектротранса» Владислава Красюка хотят уволить после того, как он показал видео с затопленным троллейбусным парком».

Щодо публікації інформаційно – аналітичного порталу «Акцент» 07.11.2019 року (мовою оригіналу) «Ветерана АТО, слесаря «Запорожэлектротранса» Владислава Красюка хотят уволить после того, как он показал видео с затопленным троллейбусным парком».

   По суті опублікованого працівником підприємства в серпні 2019 року відео, про яке йде мова у публікації, підприємство «Запоріжелектротранс» досить спокійно відреагувало та 15.08.2019  на своїй сторінці у Фейсбуці та на власному сайті повідомило про хід подій та причини підтоплення. Переглянути публікацію можна за посиланням: https://zet.zp.ua/novyny/176-komfortni-umovi-pratsi-zaporuka-uspikhu.
   Досить прикро, що автор публікації Олександр Чубукін своєчасно не відстежив реакцію підприємства, не вивчив достовірність викладених у відео фактів та подав матеріал на розсуд читачам не об’єктивно.
   Так, підприємство повідомляло про хід ремонтних робіт у підрозділах з метою покращення побутових умов та комфорту на робочих місцях, про стан їх виконання робіт, плани та перспективи, а також розмістило фотографії, які свідчать про поліпшення з вказаного питання.
   Також, акцент був поставлений на тому, що ганебний відеорепортаж був зроблений саме на старті ремонтних робіт, коли частина покрівлі вже була демонтована і розпочалася злива.
    Повторюючись, зазначимо, що досить прикро, що окремі працівники, які, напевно, мають особисте неприязне ставлення як до своєї роботи, так і всього колективу, роблять некоректні репортажі та викладають їх в інтернет мережі з недостойними коментарями.
   Але взаємовідносини керівництва підприємства зі своїми працівниками побудовані  виключно на нормах трудового законодавства і жодні вчинки того чи іншого працівника, які виходять за межі трудових обов’язків, чи мають місце в рамках приватного життя -  не впливають та не можуть вплинути на об’єктивність рішень, що приймаються.  
   Певний статус чи заслуги працівника, у тому числі участь у АТО гарантують встановлені пільги та додаткові соціальні гарантії, але не надають права такому працівнику порушувати трудову дисципліну, не виконувати трудові обов’язки.
   Підприємство має всі законні підстави застосовувати до порушника трудової дисципліни заходи дисциплінарного стягнення  у вигляді догани або звільнення та інші заходи правового впливу (зменшення преміальної оплати повністю або частково).
   Заробітна плата, яку підприємство «Запоріжелектротранс» виплачує регулярно двічі на місяць – це оплата за виконану роботу, а не за те, що працівник, прийшовши на зміну, спить на робочому місці. Саме таке порушення, допущене працівником Красюком В.І.  (причому тричі!),  було зафіксоване адміністрацією підприємства. Зауважимо, що за вищезазначені виявлені порушення трудової дисципліни, до працівника застосований найменш суворий вид дисциплінарного стягнення – догана. Не дивлячись на системність допущених порушень, що надають право підприємству застосувати вид дисциплінарного стягнення у вигляді звільненні,  Красюк В.І. продовжує працювати.
   Необхідно звернути увагу, що до основних завдань бригади щоденного (нічного) огляду – є підготовка рухомого складу до випуску на лінію. Від якості виконання такої роботи залежить надійна робота рухомого складу на лінії та, що найголовніше – безпека перевезення пасажирів.
   Окремо необхідно зазначити, що бригада, що проводить нічний огляд тролейбусів, забезпечена основним інструментом (викрутки, плоскогубці, ріжкові ключі та ін.). Вимоги щодо повірки  застосовуються до інструменту, що використовується для робіт на струмоведучих частинах, які знаходяться під напругою. Відповідно до робочих інструкції слюсарів – електриків, технологічних карт виконання робіт, всі роботи ними проводяться без напруги.
   Також, відповідно до нормативно – правових актів з охорони праці, працівники підприємства забезпечені спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту.
Так, 01.03.2019  слюсарю – електрику Красюку В.І. виданий костюм робочий ЗМи, черевики ЗНиСП, рукавиці комбіновані, рукавиці діелектричні, також працівник забезпечений милом. Від отримання утепленої куртки працівник відмовився.


Зміни в роботі  інформаторів

Зміни в роботі інформаторів

       Мешканці та гості м. Запоріжжя, які користуються автобусним маршрутом № 18 сполученням «Бородінський мкрн – 4-й Південний мкрн» звернули увагу на роботу автоматичних інформаторів в салонах автобусів, які не тільки оповіщають про зупинки громадського транспорту, але й надають пасажирам інформацію про історичні та пам’ятні місця, пов’язані зі славетним минулим запорізького краю.

       Під час тестування цього нововведення отримано багато позитивних відгуків від громадян,  добра оцінка та підтримка яких надихнула на його продовження.

       Починаючи з 30 жовтня 2019 року, розповіді про історичні події пасажири зможуть почути у салонах тролейбусів маршруту №1, адже саме цей маршрут проходить по острову Хортиця, який є колискою українського козацтва, унікальним  об'єктом природної, культурної та історичної спадщини.     

                Відкритим у недавній час новим тролейбусним маршрутом можна добратися з  площі Профспілок до о. Хортиця, улюбленого місця відпочинку городян, де проводяться культурно-мистецькі, патріотичні заходи з нагоди державних свят та пам'ятних дат в історії запорозького козацтва.

                Впровадження додаткових можливостей в роботі автоматичних  інформаторів в салонах громадського транспорту дозволяє не тільки покращити якість обслуговування пасажирів, але й підвищити туристичну привабливість м. Запоріжжя. 

     Бажаємо вам приємних та комфортних поїздок у комунальному транспорті міста!

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах

База відпочинку

  • База відпочинку «Південна»
    База відпочинку «Південна» підприємства «Запоріжелектротранс»
    Детальніше...

Контакти

69095, м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 2

диспетчер (цілодобово)

+38 (061) 787 64 94

управління (7:30 - 16:30)

+38 (061) 787 64 96

відділ кадрів (7:30 - 16:30)

+38 (061) 787 64 20

zet.zp.ua@gmail.com