+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

Звернення до мешканців м. Запоріжжя!

Звернення до мешканців м. Запоріжжя!

                                                                   Шановні мешканці м. Запоріжжя!

 

          Вчора, 08 липня 2020 року об 17 год. 18 хв. сталася дорожньо-транспортна пригода!

         На перегоні зупинок пл. Фестивальної в напрямку вул. Гагаріна  водієм тролейбусу (на міських пасажирських маршрутах) тролейбусного парку №2,   скоєний наїзд на пішохода, який рухався на пішохідному переході.

         Постраждала доставлена до міської лікарні в тяжкому стані для надання невідкладної медичної допомоги.

         На теперішній час проводяться слідчі дії, передбачені діючим законодавством України.

Водій тролейбусу має стаж роботи за професією на підприємстві «Запоріжелектротранс» більше 30 років. За період роботи зауважень щодо виконання службових обов’язків та порушень ПДР не мав. Водій дуже схвильований подією, що сталася та щиро  бажає скорішого одужання жінці.

         Керівництво та профспілковий комітет підприємства «Запоріжелектротранс» офіційно приносить  вибачення потерпілій та членам її сім’ї, а також всім мешканцям міста за таку жахливу подію.

         Ми будемо підтримувати нашого водія тролейбусу та готові надати будь-яку допомогу для відновлення стану здоров’я жінки. Просимо рідних потерпілої звертатися до підприємства «Запоріжелектротранс» за телефонами:

787-64-96  (приймальня)

050-341-95-76 (заступник генерального директора з експлуатації).

 

 

         Адміністрація підприємства «Запоріжелектротранс»

До уваги !

До уваги !

          07.07.2020 на інформаційно-аналітичному порталі «Акцент»  була викладена інформація щодо непрацюючих кондиціонерів на рухомому складі підприємства «Запоріжелектротранс». З цього приводу повідомляємо наступне.

         За інформацією начальника автобусного парку Лісового С.І., станом на теперішній час в п’яти  автобусах, що працюють на маршрутах міста встановлені кондиціонери.10.07.2020 на лінію вийде шостий автобус з встановленим кондиціонером. Роботи по встановленню кондиціонерів в автобусах проводяться і надалі. Також у всіх салонах автобусів передбачена приточно-витяжна вентиляція салону, яка включається водієм автобуса.

         Також, начальники тролейбусних парків Переверзєв О.В.  та Коник О,М., а також трамвайного депо Шатохін О.В. повідомляють, що у всіх тролейбусних машинах VAN HOOL AG-300T та Дніпро Т-103 кондиціонери встановлені та працюють.

         В тролейбусах Дніпро Т - 203 кондиціонери встановлені та працюють в кабіні водія, в салоні передбачена приточно-витяжна вентиляція.

В трамваях KT4D передбачена та працює приточно-витяжна вентиляція кабіни водія трамвая.

         Начальник служби рухомого складу Чеверда Д.Д. повідомляє, що в таку спеку ефект від кондиціонерів зводиться нанівець через те, що через кожні 500-700 метрів рухомий склад зупиняється на зупинках та відчиняються двері салону.

         Таким чином, інформація, що викладена на інформаційно-аналітичному порталі «Акцент»  не відповідає дійсності.

Конфлікт між водієм тролейбуса та пасажиркою

Конфлікт між водієм тролейбуса та пасажиркою

   24 червня 2020 року у тролейбусі № 205 поблизу зуп.Базарна під час виконання службових обов`язків водій не забезпечила культуру обслуговування пасажирів.

   Водій тролейбусу Григор`єва В.М. зробила зауваження пасажирці за невдягнену маску, на що пасажирка відповіла дуже різко. Словесний конфлікт  швидко переріс у штовханину, ініціатором якої була літня жінка – пасажир.

   На підприємстві «Запоріжелектротранс» не виправдовуть таку  не коректну поведінку по відношенню до пасажирів.

   В даний момент проводиться службове розслідування, під час якого водій Григор`єва В.М. відсторонена від роботи. Також їй винесено догану та позбавленo преміальної оплати.

   В свою чергу закликаємо громадян у цей складний час ставитися з більшою повагою та розумінням до водіїв міського транспорту, а також до пасажирів, виконувати всі встановлені вимоги до заходів по запобіганню розповсюдження COVID-19.

НАБОР НА КУРСИ ВОДІЯ ТРОЛЕЙБУСА,ТРАМВАЯ

НАБОР НА КУРСИ ВОДІЯ ТРОЛЕЙБУСА,ТРАМВАЯ

   Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту здійснює набір на курси підготовки за професіями водій тролейбуса, водій трамвая.

   Гарантовано працевлаштування на підприємстві «Запоріжелектротранс».

   Довідки за телефонами  (095)8028098, (067)1282102.

Послаблення протиепідемічних заходів

Послаблення протиепідемічних заходів

         До уваги мешканців міста!

 

         Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 передбачається застосування послаблення протиепідемічних заходів на території  регіону на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

         Рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 21.05.2020 № 18 запроваджено послаблення протиепідемічних заходів, зокрема дозволено з 22.05.2020 регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним  транспортом у міському, міжміському внутрішньобласному та міжнародному сполученні за умови перевезення у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на  цей транспортний засіб.

         Враховуючи наведене, з 22.05.2020 зникла необхідність ідентифікувати належність пасажирів до категорій працівників за допомогою довідок або посвідчень, які відміняються з вказаної дати.

         Продовжують діяти вимоги щодо:

- перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на  цей транспортний засіб;

- забезпечення водіїв та пасажирів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, в тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів у транспортному засобі.        

        Звертаємо увагу на необхідність подальшого виконання рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, затверджених постановою від 21.05.2020 № 23, якою забороняється перевезення пасажирів, що не використовують респіратор або захисну маску.

         Залишається призупиненим перевезення пільгових категорій пасажирів на безоплатній основі, крім дітей до 7 років за умови наявності маски.

 

         Сподіваємось на порозуміння в питаннях дотримання вимог щодо запобігання поширенню розповсюдження короновірусної інфекції при користуванні громадським транспортом!

        

       Бережіть себе та своїх близьких!

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах

База відпочинку

  • База відпочинку «Південна»
    База відпочинку «Південна» підприємства «Запоріжелектротранс»
    Детальніше...

Контакти

69095, м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 2

диспетчер (цілодобово)

+38 (061) 787 64 94

управління (7:30 - 16:30)

+38 (061) 787 64 96

відділ кадрів (7:30 - 16:30)

+38 (061) 787 64 20

zet.zp.ua@gmail.com