+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

     28 березня 2019 року на підприємстві «Запоріжелектотранс» відбулася   конференція трудового колективу, на якій відзвітували адміністрація та профспілка про виконання зобов’язань та заходів, передбачених Колективним договором за 2018 рік та був укладений Колективний договір на 2019 рік. Також на конференції були заслухані звіти ревізійної комісії, відповідального фахівця з виконання антикорупційної програми за 2018 рік та затверджено план заходів на 2019 рік, затверджено склад комісії по трудовим спорам підприємства.

В цілому, робота адміністрації та профспілки за 2018 рік визнана трудовим колективом задовільною.

Окрім того, на конференції трудового колективу були відзначені працівники підприємства за підсумками роботи за 2018 рік, яким присуджено звання «Кращий за професією» та за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вирішення соціально – економічних питань трудового колективу та з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Працівники підприємства отримали 5 грамот від міського голови, 10 грамот  - від Запорізької обласної організації профспілки працівників ЖКГ, МП ПОН та Департаменту ЖКГ та будівництва Запорізької ОДА та 15 грамот -  від профспілкового комітету та адміністрації підприємства «Запоріжелектотранс». 

Конференцію трудового колективу відвідали представники Запорізької міської ради та Запорізької обласної профспілкової організації робітників ЖКГ, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення, які привітали колектив підприємства з досягненнями, успіхами та результатами роботи.

Так, було відзначено, що підприємство «Запоріжелектротранс» отримало  1 місце в обласному конкурсі «Колективний договір – надійний захист трудових прав і соціально-економічних інтересів працівників», а генеральний директор Папач Ю.В. та голова профспілкового комітету Дрига С.Г. отримали Почесні грамоти.

Окрім того, голова профспілкового комітету підприємства Дрига С.Г.  була нагороджена медаллю за перемогу у Всеукраїнському конкурсу «Кращий профспілковий лідер року».

            Голова первинної ветеранської організації «Запоріжелектротранс» Мурашко А.Н. була відзначена  почесною грамотою Запорізької міської організації ветеранів Україниза досягнуті успіхи  та активну участь у ветеранському русі, вагомий вклад в соціальну підтримку ветеранів і патріотичне виховування підростаючого покоління.

 

  Почесну грамоту від ЦК Профспілки України  було вручено Профспілковому комітету підприємства «Запоріжелектотранс»  в особі голови профкому Дриги С.Г. за активну участь в організації оздоровлення і відпочинку трудящих та дітей влітку 2018 року.

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах