+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

Комфортні умови праці - запорука успіху

Комфортні умови праці - запорука успіху

   Підприємство «Запоріжелектротранс» вдосконалює свою роботу у всіх напрямках.

   Не на останньому місці знаходяться питання покращення умов праці працівників підприємства, забезпечення комфорту та побутових умов на робочих місцях.

   Приймаючи Колективний договір на поточний рік разом з колективом були обговорені питання та визначені заходи щодо покращення умов праці, підвищення рівня охорони праці та виробничого середовища. Адміністрація підприємства взяла на себе певні зобов’язання у цьому напрямку і докладає максимальних зусиль щодо їх  виконання.

   Так, у поточному році вже виконано ряд заходів та ремонтних робіт на території тролейбусного парку №2 та колони №2 автобусного парку, будівлі яких були збудовані ще у 1971 році.

   Серед іншого, була обладнана простора і світла ремонтна зона автобусного парку з необхідним спеціальним обладнанням, де проводяться денні огляди, технічне обслуговування і всі необхідні ремонтні роботи автобусів МАЗ.

   На території парку  проведені заходи з ямкового ремонту дорожнього покриття, встановлені інформаційно - вказівні дорожні знаки, нанесена дорожня розмітка для руху транспортних засобів по парку і місць стоянки автобусів, що забезпечує безпеку руху транспорту територією парку.

   Для особистого транспорту водіїв є автостоянка.

   Також ведуться ремонтно-будівельні роботи в адміністративній будівлі тролейбусного парку №2 з застосуванням сучасних матеріалів.

   Підходить до завершення капітальний ремонт диспетчерської. У новій диспетчерській обладнані дві окремі просторі кімнати з кондиціонерами та великими металопластиковими вікнами для диспетчера автобусного парку і диспетчера тролейбусного парку. Придбано сучасні офісні меблі. Для контролю за рухомим складом за системою «Дозор» встановлюються великі 32 дюймові монітори. Також в диспетчерській обладнаний просторий хол для відпочинку водіїв, зручний санвузол з водонагрівачем. У диспетчерській встановлено автономне опалення, в літній період буде працювати автомат газованої води.

   На території парку багато зелених зон, обладнані місця для відпочинку водіїв та працівників парку.

   Весь рухомий склад: тролейбуси і автобуси перед виїздом в лінію проходить через автоматичну мийку (щітки), потім мийка апаратом високого тиску Karcher і ручна мийка салону з дезінфекцією

   Територія освітлюється сучасними, економічними світлодіодними прожекторами.

   Одночасно з цим, розпочалися роботи і на території тролейбусного парку №1 та колони №1 автобусного парку, будівлі яких були збудовані аж у 1953 році. Після повного завершення робіт на території тролейбусного парку №2, всі сили будуть направлені саме у тролейбусний парк №1.

   Так, на даний час проводяться роботи на чотирьох ремонтних канавах, де проводиться ТО - 1 тролейбусам, після чого, почнуться такі ж роботи й на ремонтних канавах, де проводять ТО - 2.

   Вже здійснений ямковий ремонт на території тролейбусного парку №1 та в найближчий час розпочнеться асфальтування території.

   Ремонт та обладнання медичного пункту, де проводиться дорейсовий та післярейсовий медичний огляд працівників та при необхідності надається перша медична допомога, знаходиться на завершальній стадії.
Також заплановані ремонти покрівель приміщень ТО-1 та ТО-2, фарбування та побілка стін на ТО-2, ремонт світлових ліхтарів, встановлення інформаційно - вказівних дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки для руху транспортних засобів по парку і місць стоянки автобусів та інше.

   Хочеться зазначити, досить прикро, що окремі працівники, які, напевно, мають особисте неприязне ставлення як до своєї роботи, так і всього колективу, роблять некоректні репортажі та викладають їх в інтернет мережі з недостойними коментарями.

   Користуючись нагодою, хочеться зазначити, що цей ганебний репортаж був зроблений саме на старті ремонтних робіт, коли частина покрівлі вже була демонтована і розпочалася злива.

   Але ми впевнені, що трудовий колектив, який бачить на власні очі всі зміни, сприймає їх позитивно та підтримує дії, що направлені на покращення умов праці.

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах

База відпочинку

  • База відпочинку «Південна»
    База відпочинку «Південна» підприємства «Запоріжелектротранс»
    Детальніше...

Контакти

69095, м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 2

гаряча лінія (Viber, Telegram, WhatsApp)

+38 (050) 314 65 55

диспетчер (цілодобово)

+38 (061) 787 64 94

управління (7:30 - 16:30)

+38 (061) 787 64 96

відділ кадрів (7:30 - 16:30)

+38 (061) 787 64 20

zet.zp.ua@gmail.com