Оновлення тролейбусного парку

Оновлення тролейбусного парку

   На підприємстві «Запоріжелектротранс» - довгоочікувана подія. Тролейбусний парк №2 поповнився п’ятьма тролейбусами з автономним ходом.

   Зовнішньо це звичайний тролейбус, але він оздоблений додатковими акумуляторами, що заряджаються під час руху від контактної мережі та дають можливість без приєднання до неї подолати до 25 км.

   Тролейбус розрахований на 100 пасажирів та пристосований для перевезення людей з обмеженими  можливостями.

   Планується, що як мінімум два таких тролейбуси будуть здійснювати перевезення пасажирів на туристичному маршруті, який буде розпочинатися з площі Профспілок та курсувати на острів Хортиця.

   Для забезпечення належного санітарного стану рухомого складу та підвищення якості послуг з перевезення пасажирів підприємство придбало сучасне обладнання - універсальні мийки Karcher, використання яких надає можливість здійснювати суху чистку салонів автобусів та тролейбусів та їх хімічне оброблення.    

   З робочим візитом, у ході якого було обговорено багато актуальних питань, парк №2 відвідав мер міста Запоріжжя,. Міський голова ознайомився з новою технікою, а також оглянув диспетчерські, де зустрівся з працівниками підприємства. В.Буряк цікавився не тільки виробничими питаннями, але й проблемами побутового та особистого характеру, умовами праці на підприємстві.

   Отже, зовсім скоро сучасні нові тролейбуси, які дають можливість подальшого розвитку громадського транспорту, вийдуть на лінію, де будуть радувати мешканців міста зручністю та  комфортом.

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах