В Запоріжжі розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху

В Запоріжжі розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху

     Привернення уваги громадян до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в нашій державі, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення є метою Тижня безпеки дорожнього руху, який проходить у м. Запоріжжі.

     На жаль, в Україні дуже низькі показники безпеки на дорогах, про що свідчить невтішна статистика: за роки незалежності на дорогах країни загинуло більше 180 тисяч людей, травмовано 1,3 млн. громадян. Тому надзвичайно важлива роз’яснювальна та профілактична робота в цьому напрямку.

       В рамках таких заходів 24 жовтня 2019 р. відбулася зустріч представників відділу поліції м. Запоріжжя по зв’язкам з громадськістю з водіями автотранспортних засобів (автобус пасажирський на міських маршрутах) автобусного парку підприємства «Запоріжелектротранс». Старший лейтенант поліції Олександр Михайловський в своєму виступі зробив наголос на недопущення порушень правил дорожнього руху. В ході зустрічі були розібрані окремі дорожні ситуації та вказано на помилки, допущені водіями.

     В свою чергу водії автобуса поставили дуже багато наболілих питань, найбільш гострим з яких залишається ускладненість заїзду та виїзду із зупинок громадського транспорту.

     Їх обговорення на зустрічі з водійським складом автобусного парку та взаємодія з органами поліції для вирішення конкретних завдань буде сприяти поліпшенню дорожньої ситуації у м. Запоріжжі, підвищенню безпеки перевезення пасажирів.

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах