День автомобіліста  2019

День автомобіліста 2019

     День автомобіліста і дорожника або, як його ще називають, «День водія», який традиційно відзначається в неділю останнього тижня жовтня, у 2019 році припав на 27 жовтня. Це офіційне свято не лише для водіїв, а й для працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства, робітників усієї автотранспортної галузі.

      День автомобіліста було встановлено в далекому 1980 році рішенням Президії Верховної Ради СРСР. Тоді ж було визначено день, коли водії відзначатимуть своє професійне свято. Вже в часи незалежної України, в 1993 році, було вирішено зробити національне професійне свято не лише для водіїв. Тож було започатковано День автомобіліста і дорожника зі збереженням принципу визначення дати.

       25 жовтня 2019 року відбулися урочисті збори з нагоди Дня автомобіліста і дорожника на підприємстві «Запоріжелектротранс». Колективу підприємства за короткий час вдалося сформувати новий структурний підрозділ – автобусний парк, який забезпечує перевезення пасажирів на автобусних маршрутах громадського транспорту загального користування. Кожного дня мешканців міста на автобусах великої місткості на належному рівні обслуговують водії автотранспортних засобів (автобус пасажирський на міських маршрутах).

     Зі словами  привітанням з професійним святом та подяки за сумлінну працю виступили генеральний директор підприємства, голова профкому, начальники автобусного та тролейбусних парків. Керівники підприємства побажали присутнім міцного здоров’я, професійного зростання, невичерпної енергії у своїй справі.

     Найкращі водії за багаторічну плідну працю, значний особистий внесок у розвиток транспортного обслуговування були нагороджені Почесними грамотами виконавчого комітету Запорізької міської ради та підприємства «Запоріжелектротранс», а також їх було заохочено грошовими преміями.

     На сьогодні на підприємстві «Запоріжелектротранс» працює близько 600 водіїв – професіоналів високої кваліфікації. Цілеспрямована робота щодо удосконалення їх знань і майстерності  сприяє підвищенню якості транспортних послуг з перевезення пасажирів.
           

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах