Зміни в роботі  інформаторів

Зміни в роботі інформаторів

       Мешканці та гості м. Запоріжжя, які користуються автобусним маршрутом № 18 сполученням «Бородінський мкрн – 4-й Південний мкрн» звернули увагу на роботу автоматичних інформаторів в салонах автобусів, які не тільки оповіщають про зупинки громадського транспорту, але й надають пасажирам інформацію про історичні та пам’ятні місця, пов’язані зі славетним минулим запорізького краю.

       Під час тестування цього нововведення отримано багато позитивних відгуків від громадян,  добра оцінка та підтримка яких надихнула на його продовження.

       Починаючи з 30 жовтня 2019 року, розповіді про історичні події пасажири зможуть почути у салонах тролейбусів маршруту №1, адже саме цей маршрут проходить по острову Хортиця, який є колискою українського козацтва, унікальним  об'єктом природної, культурної та історичної спадщини.     

                Відкритим у недавній час новим тролейбусним маршрутом можна добратися з  площі Профспілок до о. Хортиця, улюбленого місця відпочинку городян, де проводяться культурно-мистецькі, патріотичні заходи з нагоди державних свят та пам'ятних дат в історії запорозького козацтва.

                Впровадження додаткових можливостей в роботі автоматичних  інформаторів в салонах громадського транспорту дозволяє не тільки покращити якість обслуговування пасажирів, але й підвищити туристичну привабливість м. Запоріжжя. 

     Бажаємо вам приємних та комфортних поїздок у комунальному транспорті міста!

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах