Щодо публікації інформаційно – аналітичного порталу «Акцент»  07.11.2019 року  (мовою оригіналу)  «Ветерана АТО, слесаря «Запорожэлектротранса» Владислава Красюка хотят уволить после того, как он показал видео с затопленным троллейбусным парком».

Щодо публікації інформаційно – аналітичного порталу «Акцент» 07.11.2019 року (мовою оригіналу) «Ветерана АТО, слесаря «Запорожэлектротранса» Владислава Красюка хотят уволить после того, как он показал видео с затопленным троллейбусным парком».

   По суті опублікованого працівником підприємства в серпні 2019 року відео, про яке йде мова у публікації, підприємство «Запоріжелектротранс» досить спокійно відреагувало та 15.08.2019  на своїй сторінці у Фейсбуці та на власному сайті повідомило про хід подій та причини підтоплення. Переглянути публікацію можна за посиланням: https://zet.zp.ua/novyny/176-komfortni-umovi-pratsi-zaporuka-uspikhu.
   Досить прикро, що автор публікації Олександр Чубукін своєчасно не відстежив реакцію підприємства, не вивчив достовірність викладених у відео фактів та подав матеріал на розсуд читачам не об’єктивно.
   Так, підприємство повідомляло про хід ремонтних робіт у підрозділах з метою покращення побутових умов та комфорту на робочих місцях, про стан їх виконання робіт, плани та перспективи, а також розмістило фотографії, які свідчать про поліпшення з вказаного питання.
   Також, акцент був поставлений на тому, що ганебний відеорепортаж був зроблений саме на старті ремонтних робіт, коли частина покрівлі вже була демонтована і розпочалася злива.
    Повторюючись, зазначимо, що досить прикро, що окремі працівники, які, напевно, мають особисте неприязне ставлення як до своєї роботи, так і всього колективу, роблять некоректні репортажі та викладають їх в інтернет мережі з недостойними коментарями.
   Але взаємовідносини керівництва підприємства зі своїми працівниками побудовані  виключно на нормах трудового законодавства і жодні вчинки того чи іншого працівника, які виходять за межі трудових обов’язків, чи мають місце в рамках приватного життя -  не впливають та не можуть вплинути на об’єктивність рішень, що приймаються.  
   Певний статус чи заслуги працівника, у тому числі участь у АТО гарантують встановлені пільги та додаткові соціальні гарантії, але не надають права такому працівнику порушувати трудову дисципліну, не виконувати трудові обов’язки.
   Підприємство має всі законні підстави застосовувати до порушника трудової дисципліни заходи дисциплінарного стягнення  у вигляді догани або звільнення та інші заходи правового впливу (зменшення преміальної оплати повністю або частково).
   Заробітна плата, яку підприємство «Запоріжелектротранс» виплачує регулярно двічі на місяць – це оплата за виконану роботу, а не за те, що працівник, прийшовши на зміну, спить на робочому місці. Саме таке порушення, допущене працівником Красюком В.І.  (причому тричі!),  було зафіксоване адміністрацією підприємства. Зауважимо, що за вищезазначені виявлені порушення трудової дисципліни, до працівника застосований найменш суворий вид дисциплінарного стягнення – догана. Не дивлячись на системність допущених порушень, що надають право підприємству застосувати вид дисциплінарного стягнення у вигляді звільненні,  Красюк В.І. продовжує працювати.
   Необхідно звернути увагу, що до основних завдань бригади щоденного (нічного) огляду – є підготовка рухомого складу до випуску на лінію. Від якості виконання такої роботи залежить надійна робота рухомого складу на лінії та, що найголовніше – безпека перевезення пасажирів.
   Окремо необхідно зазначити, що бригада, що проводить нічний огляд тролейбусів, забезпечена основним інструментом (викрутки, плоскогубці, ріжкові ключі та ін.). Вимоги щодо повірки  застосовуються до інструменту, що використовується для робіт на струмоведучих частинах, які знаходяться під напругою. Відповідно до робочих інструкції слюсарів – електриків, технологічних карт виконання робіт, всі роботи ними проводяться без напруги.
   Також, відповідно до нормативно – правових актів з охорони праці, працівники підприємства забезпечені спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту.
Так, 01.03.2019  слюсарю – електрику Красюку В.І. виданий костюм робочий ЗМи, черевики ЗНиСП, рукавиці комбіновані, рукавиці діелектричні, також працівник забезпечений милом. Від отримання утепленої куртки працівник відмовився.


Поділитися цією інформацією у соціальних мережах