+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

Перший тролейбус Van Hool - в Запоріжжі

Перший тролейбус Van Hool - в Запоріжжі

          Підприємство «Запоріжелектротранс» вже  звертало увагу городян на інформацію про наміри міської влади щодо придбання 9 двосекційних тролейбусів Van Hool AG 300T виробництва відомої бельгійської машинобудівної компанії, яка спеціалізується на виготовленні тролейбусів, автобусів, напівпричепів.

          Перший такий тролейбус з технічним супроводом підприємства «Запоріжелектротранс» прибув 11 листопада 2019 року. Поставка тролейбусів для м. Запоріжжя здійснюється згідно з умовами договору з ТОВ «ТД «Літан» за рахунок коштів місцевого бюджету.

Отриманий тролейбус  Van Hool Trolley AG 300T № 24772 для місцевого сполучення, 1998 року випуску, має три пасажирські двері та 42 зручних місця для сидіння. Його загальна місткість складає 120 пасажирів. За допомогою дизель-генератора, яким обладнаний тролейбус, він має можливість автономного ходу.

          Для забезпечення комфортних умов  перевезення пасажирів в салоні тролейбуса встановлено два кондиціонери.

          Транспортних засобів для перевезення пасажирів такої  моделі всього  було  випущено 10 одиниць.

          Поповнення рухомого складу підприємства «Запоріжелектротранс» тролейбусами Van Hool TrolleyAG 300T, які можуть здолати значні відстані та ділянки шляху без контактної мережі, буде сприяти подальшому розвитку електротранспорту, міському сполученню між окремими районами, об’єктами інфраструктури, оздоровчого та соціально-культурного призначення.

          Незабаром тролейбуси Van Hool будуть випущені на маршрути громадського транспорту м. Запоріжжя, де, сподіваємось, отримають позитивну оцінку від мешканців та гостей міста!

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах