+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

На лінію вийшли два відремонтованих трамвайних вагона

На лінію вийшли два відремонтованих трамвайних вагона

   29 квітня, в Запоріжжі на лінію вийшли два нових трамвайних вагона. Їх капітально відремонтували на базі підприємства «Запоріжелектротранс». Вони вийшли на лінію для проходження випробувань.


   Капітальний ремонт вагонів передбачено в рамках програми міського голови «Запорізький трамвай». Також вона включає в себе збірку нових трамваїв на базі підприємства і закупівлю вагонів в країнах Євросоюзу. На даний момент на міських маршрутах працюють 10 вагонів зібраних на підприємстві «Запоріжелектротранс»  і 5 - капітально відремонтованих. Сьогодні на лінію вийшли перші в цьому році відремонтовані трамвайні вагони. Роботи по їх ремонту тривали близько чотирьох місяців - з грудня минулого року.

   Крім всіх необхідних аварійно-відновлювальних робіт, співробітники підприємства повністю змінили салон трамваїв. Його вигляд зробили максимально наближеним до традиційного заводського. Там встановили нові сидіння і поручні, поміняли обшивку стелі і замінили бічні панелі. Також  відремонтували систему опалення, щоб в холодну пору року пасажирам було тепло і комфортно.
   Ексклюзивною деталлю для нових вагонів стали двері. Вперше їх не купували, а самостійно виробили фахівці підприємства «Запоріжелектротранс». На базі підприємства проходило і фарбування вагонів.

   "Новинкою для вагонів стали двері, які ми зробили з нуля, і фарбування кузова. Раніше до фарбування вагонів ми залучали підрядні організації. Але в цей раз вирішили зробити це самі. Вийшло, думаю, непогано. При майбутніх ремонтах ми будемо продовжувати фарбувати вагони самостійно", - розповів начальник трамвайного депо  Олексій Шатохін.
   Відзначимо, що нові вагони не тільки комфортні, а ще й економні. Завдяки сучасній системі управління вони споживають на 30% менше енергії, ніж старі трамваї.
   Всі роботи по ремонту вагонів виконали за кошти підприємства «Запоріжелектротранс». На це пішло близько 600 тис. гривень. Поки обслуговувати пасажирів на нових трамваях не будуть. Спочатку вони пройдуть випробування. Перші 50 кілометрів трамваї курсуватимуть без пасажирів, а потім 20 годин з пасажирами по так званому «легкому» маршруту - від вагонного депо до залізничного вокзалу «Запоріжжя-1». Після випробувань для цих вагонів затвердять постійний маршрут.   Також з середини травня у депо почнуть збирати оновлені запорізькі трамваї. Їх дизайн нещодавно презентував запоріжцям мер Володимир Буряк. Оновлені трамваї матимуть європейський вигляд – у кузові змінять передню і задню маски, вони стануть подовженими. За рахунок цього в кабіні водія стане більше місця.   

   У планах підприємства на цей рік - відремонтувати ще один вагон. Але це буде можливим тільки при наявності необхідного бюджету.  

 

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах

База відпочинку

  • База відпочинку «Південна»
    База відпочинку «Південна» підприємства «Запоріжелектротранс»
    Детальніше...

Контакти

69095, м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 2

гаряча лінія (Viber, Telegram, WhatsApp)

+38 (050) 314 65 55

диспетчер (цілодобово)

+38 (061) 787 64 94

управління (7:30 - 16:30)

+38 (061) 787 64 96

відділ кадрів (7:30 - 16:30)

+38 (061) 787 64 20

zet.zp.ua@gmail.com