Оновлення парку електротранспорту

Оновлення парку електротранспорту

   Працівники підприємства «Запоріжелектротранс» розпочали збирати перший новий трамвай запорізького виробництва. Сьогодні отримали й другий кузов.

   Усього на цей рік заплановано зібрати чотири нових трамваї до 1 жовтня, щоб до Дня міста вони почали перевозити пасажирів. Нові трамваї будуть більш сучасними як ззовні, так і зсередини. Це стосується й дизайну, й обшивки салону, й кабіни водія, й систем опалення й освітлення.

   Загалом завдяки програмі «Запорізький трамвай» за чотири роки нам вдалося оновити трампарк вже на 60%. Зокрема, ми випустили 10 вагонів нашого виробництва та придбали 13 європейських трамваїв.

   Також не припиняється робота по ремонту існуючого рухомого складу. Так завтра на лінію вийдуть два капітально відремонтованих трамваї.

   Нагадуємо, що оновлення транспорту – один з напрямків, який запоріжці назвали найважливішим під час опитування минулого року. Саме тому, незважаючи на складну економічну ситуацію як в місті, так і в країні, ми не зупинили цю програму, адже мова йде про соціальний, а головне – екологічний транспорт.

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах