+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

Послаблення протиепідемічних заходів

Послаблення протиепідемічних заходів

         До уваги мешканців міста!

 

         Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 передбачається застосування послаблення протиепідемічних заходів на території  регіону на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

         Рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 21.05.2020 № 18 запроваджено послаблення протиепідемічних заходів, зокрема дозволено з 22.05.2020 регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним  транспортом у міському, міжміському внутрішньобласному та міжнародному сполученні за умови перевезення у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на  цей транспортний засіб.

         Враховуючи наведене, з 22.05.2020 зникла необхідність ідентифікувати належність пасажирів до категорій працівників за допомогою довідок або посвідчень, які відміняються з вказаної дати.

         Продовжують діяти вимоги щодо:

- перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на  цей транспортний засіб;

- забезпечення водіїв та пасажирів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, в тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів у транспортному засобі.        

        Звертаємо увагу на необхідність подальшого виконання рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, затверджених постановою від 21.05.2020 № 23, якою забороняється перевезення пасажирів, що не використовують респіратор або захисну маску.

         Залишається призупиненим перевезення пільгових категорій пасажирів на безоплатній основі, крім дітей до 7 років за умови наявності маски.

 

         Сподіваємось на порозуміння в питаннях дотримання вимог щодо запобігання поширенню розповсюдження короновірусної інфекції при користуванні громадським транспортом!

        

       Бережіть себе та своїх близьких!

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах