Сьомий європейський трамвай вийшов на лінію

Сьомий європейський трамвай вийшов на лінію

     На підприємстві «Запоріжелектротранс» продовжується реалізація програми Володимира Буряка «Запорізький трамвай». На лінію для випробувань вийшов черговий європейський трамвай, вже 7-й цього року. Також завершено середній ремонт ще одного трамвайного вагона.

     - За 4 роки нам вдалося практично повністю оновити рухомий склад трамваїв. З урахуванням 12 європейських трамваїв, які надійшли цього року, ремонту наявних трамваїв, а також збирання у 2021 році ще 3 трамвайних вагонів, ми вже цього року завершимо оновлення рухомого складу. Однак плануємо у подальшому на цьому не зупинятися. Сьогодні обговорили з керівництвом «Запоріжелектротрансу», що нам не завадить ще приблизно 10 додаткових вагонів, щоб безперебійно забезпечувати існуючі маршрути, - сказав Володимир Буряк.

    Зазначимо, збільшення кількості трамваїв дозволить забезпечити більш ефективну роботу підприемтсва «Запоріжелектротранс». До того ж додаткові трамваї будуть потрібні для трамвайного маршруту №12. Місто планує відновити його повноцінну роботу. Зараз продовжується реалізація відповідного проєкту.

    Також у планах підприємства продовження ремонту трамваїв, які вичерпали строк експлуатації, але готові після капітального або середнього ремонту знову вийти на лінію та перевозити пасажирів.

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах