+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

У Запоріжжі стало більше сучасних трамваїв

У Запоріжжі стало більше сучасних трамваїв

   За кілька попередніх років завдяки коштам міського бюджету у Запоріжжі вдалося практично повністю оновити парк трамваїв. Зокрема було зібрано 14 запорізьких трамваїв на базі підприємства «Запоріжелектротранс», придбано 25 європейських трамваїв. Також виконувався капітальний ремонт існуючого рухомого складу трамваїв.

   На цей рік було заплановано збирання ще трьох запорізьких трамваїв. Сьогодні перший з них вже вийшов на лінію для випробувань. Триває збирання ще двох трамвайних вагонів. Роботи щодо них планується завершити відповідно у грудні та січні. Тобто у результаті пасажирів перевозитимуть вже 17 трамваїв зібраних на підприємстві.

   Трамваї запорізького виробництва відповідають сучасним вимогам та при цьому коштують місту у кілька разів дешевше, ніж придбання їх у іншому місті.

- В умовах ковідних обмежень «Запоріжелектротранс» перевозить лише сидячих пасажирів. У результаті прибутки підприємства зменшуються і воно потребує додаткової фінансової підтримки. Підприємство не є прибутковим, необхідно і далі допомагати йому, підтримувати його роботу для того, щоб запоріжці мали можливість користуватися комунальним громадським транспортом, - наголосив секретар міської ради Анатолій Куртєв під час проведення виїзної наради на території трамвайного депо підприємства «Запоріжелектротранс».

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах