+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

Про План сталої міської мобільності міста Запоріжжя

Про План сталої міської мобільності міста Запоріжжя

   План сталої міської мобільності міста Запоріжжя (ПСММ) – стратегічний документ, що визначає транспортну політику міста на найближчі десять років і дає відповідь на питання: як оптимізувати переміщення мешканців та гостей міста з точки зору часу, комфорту, безпеки, вартості та спричиняли якнайменший негативний вплив на довкілля.

   Частина міст України вже розробила План сталої міської мобільності та розпочала поетапне його впровадження, але більшість – лише на початку цього шляху. 

   Процедуру закупівлі було оголошено 22 вересня 2021 року. За результатами конкурсних торгів підприємство «Запоріжелектротранс» уклало договір про закупівлю послуги з розроблення ПСММ номер № 463 від 26 листопада 2021 року з ТОВ «Грант Торнтон» (Україна), що є частиною провідної міжнародної мережі консалтингових та аудиторських компанії. 

   З перебігом процедури закупівлі та умовами цього договору можна ознайомитися за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-09-22-010693-b.

   Підприємство «Запоріжелектротранс» запрошує представників громадських організацій, інших зацікавлених сторін, які бажають взяти участь в обговоренні цього проєкту, надавати свої пропозиції до Telegram каналу проєкту:  План сталої міської мобільності міста Запоріжжя https://t.me/+NLOVVAHgbNk5ZWEy.

 

З повагою,  Група впровадження підпроєкту

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах