+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

Анкета-опитування щодо міської мобільності Запоріжжя

Анкета-опитування щодо міської мобільності Запоріжжя

   У Запоріжжі розпочинається соціологічне дослідження мобільності в рамках розробки Плану сталої міської мобільності Запоріжжя та його транспортної моделі.

   Опитування триватиме до 4 березня 2022 року включно.

   На основі цього дослідження будуть розроблені рішення оптимізації маршрутів громадського транспорту з метою забезпечення комфортних і безпечних умов пересування містом, а також важливі комплексні рішення щодо удосконалення транспортної інфраструктури міста Запоріжжя.

   Опитування проводиться для кращого розуміння Ваших переміщень містом, а також оцінки проблем, труднощів та позитивних моментів, з якими Ви стикаєтеся щоденно при користуванні транспортною системою Запоріжжя.

   Тому, дуже просимо Вас посприяти у поширенні інформації про проведення цього дослідження, а також взяти участь у ньому. Від щирості та повноти ваших відповідей на питання анкети залежить напрямок розвитку транспортної системи міста. Ми, зі свого боку, гарантуємо, що участь в дослідженні є цілком конфіденційною та добровільною, а всі дані будуть використані лише в узагальненому вигляді і жодні ідентифікаційні дані не будуть повідомлятися чи розкриватися публічно чи приватно.

   Опитування проводиться фахівцями дослідницького центру «Соціальний моніторинг». План сталої міської мобільності розробляється на замовлення підприємства «Запоріжелектротранс», головним підрядником робіт є компанія «Грант Торнтон».

  Детальна інформація по проєкту публікується на сайті https://zet.zp.ua/novyny

  Заповнити анкету-опитування для збору думок запоріжців, які будуть враховані при розробці Плану сталої мобільності міста можна за посиланням: https://forms.gle/e2FnHFxdrbkn1h619 

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах