+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

У Запоріжжі самостійно ремонтують трамваї

У Запоріжжі самостійно ремонтують трамваї

«Запоріжелектротранс» приступив до ремонту трамваїв за новою технологією. Першим експерименту підлягав трамвай 1974 року випуску. Через брак коштів у бюджеті, два роки він стояв на ремонті. Підприємство знайшло вихід з ситуації, що склалася.

Ремонт зробили, використавши власні оборотні кошти. Приступивши до роботи, фахівці «Запоріжелектротрансу» за місяць відновили вагон, з зовнішньої і внутрішньої сторони покрили спеціальною двокомпонентною фарбою. Після капітального ремонту трамвай вийшов на шістнадцятий маршрут.

Юрій Папач, генеральний директор КП «Запоріжелектротранс»: «Замінено основні несучі балки залізні, гнилі частини трамвая, осередкові зварювальні роботи, застосували нову фарбу. Зусиллями фахівців підприємства на своїй ремонтній базі відновили цей трамвай ».

Повний комплекс робіт по відновленню трамвая обійшовся «Запоріжелектротранс» в 200 тисяч гривень. За словами генерального директора, в місяць власними силами підприємство зможе виконувати ремонт двох трамваїв і двох тролейбусів. Сьогодні ремонту підлягає велика частина рухомого складу електротранспорту.

Крім того, міська влада веде переговори з чеською компанією про співпрацю в питаннях повної модернізації запорізьких трамваїв.

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах