+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

Мер Запоріжжя прийняв ювілейний оновлений «Запоріжелектротрансом» трамвай

Мер Запоріжжя прийняв ювілейний оновлений «Запоріжелектротрансом» трамвай

З початку 2012 році силами КП «Запоріжелектротранс» за фінансової підтримки міської влади повністю відновлено 4 старих трамвая і 5 тролейбусів, які після реконструкції не тільки придбали презентабельний зовнішній вигляд, але і оновилися «внутрішньо».

31 липня міський голова Олександр Сін прийняв ювілейний - десятий за рахунком - оновлений трамвай.

Як розповів меру і журналістам директор підприємства Юрій Папач, співробітниками підприємства був виконаний повний капітальний ремонт вагона. У трамваї реконструювали ходову частину - замінили колісні пари, гальма, - виконали кузовні роботи, перебрали електрообладнання, а також оновили опалення і повністю перешили сидіння, оббивши їх м'якими матеріалами.

Згідно з усіма стандартами в вагоні обладнані і позначені місця для інвалідів і дітей, аварійні виходи і т. Д. Ремонт повністю виконаний руками співробітників «Запоріжелектротранс» на власних ремонтних потужностях підприємства.

 - Все це стало можливо за допомогою міської влади, яка постійно вникає в наші проблеми і допомагає оперативно вирішувати їх. Виділені містом гроші ми витрачаємо на зарплати співробітникам, а вже звільнені кошти вкладаємо в ремонт трамваїв і тролейбусів. Нам хочеться, щоб наші послуги були краще, щоб зробити користування електротранспортом привабливим для все більшої кількості городян, - каже директор КП «Запоріжелектротранс».

- По-перше, я хочу сьогодні подякувати директора підприємства за таку прекрасну ініціативу. Фактично ось цей сьогоднішній ремонт коштував 170 тис. Грн. Це в 8 разів менше, ніж взяли б з нас підрядники, які пропонували нам зробити аналогічну реконструкцію. В рамках цієї реконструкції ми отримали не тільки новий зовнішній вигляд трамвая, а й, що найголовніше, повністю оновили внутрішню частину вагона: зробили м'які сидіння, нове опалення і рухому частину. Підприємство організувало свою ділянку, де вони можуть перешивати сидіння, шити спецодяг. Погодьтеся, це теж економить бюджетні кошти, - сказав міський голова Олександр Сін.

Мер особливо акцентував увагу на якісному опаленні нового трамвая, з огляду на скарги городян на холод в вагонах взимку. Він особисто випробував комфортні сидіння нового вагона і попросив запорожців дбайливо ставитися до нашого транспорту.

В ході зустрічі міський голова Олександр Сін обговорив з директором КП «Запоріжелектротранс» Юрієм Папача перспективи повного відновлення рухомого складу в Запоріжжі.

До кінця цього року на ремонт 14 одиниць рухомого складу підприємство отримає ще близько 5 млн грн. У наступному році фінансування ремонту соціального транспорту планується в обсязі 12 млн грн. На сьогоднішній день КП «Запоріжелектротранс» може оновлювати два трамваї і три тролейбуси на місяць. При таких темпах за два роки ми повністю оновимо весь міський рухомий склад електротранспорту.

Відзначимо, що в місті експлуатується 111 трамваїв і 86 тролейбусів. Більше половини з них потребує ремонту, який місто і «Запоріжелектротранс» обіцяють виконати за два роки.

А новий трамвай вже вийшов на лінію, радуючи запорожців красою і зручністю.

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах