+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

Віримо у перемогу українського народу

Віримо у перемогу українського народу

   Щоденно ворог випробовує нас на міцність, та ми мужньо тримаємося, адже у нас є спільне прагнення жити у вільній Україні, наблизивши  Перемогу. Російські війська безчесно воюють не лише з українськими захисниками, а й з мирним українським народом, нещадно обстрілюючи домівки, цивільну інфраструктуру. Рашисти обрали стратегію винищення українського народу, намагаючись занурити нас у пітьму, голод і холод, сподіваючись, що ми здамося. Але наш народ не зламати!

   У цих важких умовах працівники підприємства "Запоріжелектротранс" постійно беруть участь у заходах щодо евакуації наших громадян з тимчасово окупованих територій. Колони муніципальних автобусів вивозили людей із Маріуполя, Бердянська, Мангуша, Мелітополя та інших населених пунктів до міста Запоріжжя. Працівники Служби електрогосподарства та Служби шляху в оперативному порядку усували аварійні пошкодження контактної мережі та трамвайної колії, що виникали внаслідок ракетних обстрілів. Муніципальний транспорт невідкладно прибував до  житлових будинків, які зазнали руйнувань внаслідок ракетних ударів з метою надання постраждалим мешканцям допомоги в обігріві. Весь електротранспорт від самого початку  військової агресії та до сьогодні здійснює безкоштовне надання послуг з перевезення пасажирів.

   За високий професіоналізм, самовідданість та мужність, проявлених під час виконання службових обов’язків в умовах воєнного стану, багатьох водіїв підприємства нагородили почесними грамотами.

   Окрему почесну грамоту із врученням медалі від Кабінету Міністрів України отримав водій автобуса Панфіловський Андрій Анатолійович.

   Ми пишаємося нашими працівниками та віримо у перемогу українського народу!

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах