+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

«Запоріжелектротранс» продовжує капітально-відновлювальний ремонт свого рухомого складу

«Запоріжелектротранс» продовжує капітально-відновлювальний ремонт свого рухомого складу

«Запоріжелектротранс» продовжує капітально-відновлювальний ремонт свого рухомого складу, подовжуючи термін експлуатації і покращуючи комфортність вагонів. Вихід на маршрути оновлених трамваїв - заслуга АТ «Мотор Січ».

Запорізький мер Олександр Ченсановичу Сін і народний депутат України В'ячеслав Олександрович Богуслаєв взяли участь у пуску двох модернізованих трамваїв «Татра Т3М». «Запоріжелектротранс» продовжує капітально-відновлювальний ремонт свого рухомого складу, продовжуючи термін експлуатації і покращуючи комфортність вагонів.

 

Як розповів в.о. генерального директора «Запоріжелектротранс» Артур Акопян, традиційно була замінена вся механічна частина: підшипникові вузли, бандажі колісних пар, гальмівні механізми, вузли та деталі тягових двигунів і.т.д. В рамках модернізації повністю оновлені м'які сидіння. З'явилася можливість проводити прибирання салону миючими пилососами. Щоб зробити проїзд зручнішим, все поручні покриті ПВХ-трубкою, що не охолоджується в холодну пору. Одним з головних пріоритетів стала термо- і вологоізоляція вагона:

- Все бічні панелі обшиті бакелізірованной фанерою, вона не боїться вологи. За нею знаходиться теплоізоляційний матеріал, який відсікає холодне повітря ззовні, - пояснив Артур Акопян. - Усі матеріали розраховані на те, щоб трамвай не вимагав ремонту не менше п'яти років.

Модернізація торкнулася і двері трамваїв. Раніше, в зимовий час, тепло йшло не тільки при відкритті і закритті дверей, але і в щілини між ними. На ці недоліки в КП «ЗЕТ» часто приходили скарги, тепер же городянам буде комфортно протягом усього шляху. Гумові ущільнювачі встановили повністю нові. Вхідні двері придбали естетичний вигляд і стали більш функціональні, а головне, комфортніше для пасажирів.

За словами народного депутата України від Партії Регіонів, голови ради директорів АТ «Мотор Січ» В'ячеслава Олександровича Богуслаєва, моторобудівники і надалі вкладатимуть кошти в розвиток і реконструкцію рухомого складу підприємства. Тим більше що на цьому транспорті їздять співробітники АТ «Мотор Січ».

Капітально-відновлювальний ремонт представлених сьогодні трамваїв було проведено за кошти АТ «Мотор Січ».

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах

База відпочинку

  • База відпочинку «Південна»
    База відпочинку «Південна» підприємства «Запоріжелектротранс»
    Детальніше...

Контакти

69095, м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 2

гаряча лінія (Viber, Telegram, WhatsApp)

+38 (050) 314 65 55

диспетчер (цілодобово)

+38 (061) 787 64 94

управління (7:30 - 16:30)

+38 (061) 787 64 96

відділ кадрів (7:30 - 16:30)

+38 (061) 787 64 20

zet.zp.ua@gmail.com