+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

У Запоріжжі запустили два відремонтованих трамвая до 9 травня

У Запоріжжі запустили два відремонтованих трамвая до 9 травня

Сьогодні відбулася урочиста презентація двох модернізованих трамвайних вагонів, які були відреставровані на кошти АТ «Мотор Січ». Міський голова Олександр Сін від імені запорожців подякував президенту «Мотор Січі» В'ячеслава Богуслаєва за його послідовність у реалізації дуже серйозною і потрібної програми з реконструкції міського електротранспорту.

- Коли ця програма починалася більше двох років тому, багато хто вважав її просто передвиборчим ходом тоді ще кандидата в народні депутати. Але сьогодні, коли в експлуатацію введено 12-й і 13-й за рахунком трамваї, відреставровані на кошти моторовцев, все вже бачать, що це свідома позиція патріота міста, людини, який керує найбільшим машинобудівним підприємством України, Героя України, народного депутата В'ячеслава Олександровича Богуслаєва, - зазначив міський голова. - Завдяки його підтримці наше комунальне підприємство «Запоріжелектротранс» посіло третє місце в галузі. Думаю, за допомогою «Мотор Січі» ми незабаром зможемо вийти в лідери.

У слові-відповіді В'ячеслав Богуслаєв запевнив, що «Мотор Січ» буде продовжувати програму модернізації міського електротранспорту.

- Наше підприємство свідомо спонсорує реконструкцію рухомого складу міськелектротранса. «Мотор Січ» працює практично в три зміни, і трамвай нас виручає, адже людей потрібно спочатку доставити на завод, а потім відвезти після роботи додому. А запорізький трамвай за багато десятиліть роботи зарекомендував себе як найнадійніший вид транспорту. Радує, що в Запоріжжі транспортне господарство поповнилося ще двома трамваями напередодні 9 Травня - це ще одне підтвердження того, що ми вшановуємо наших переможців не на словах, а на ділі.

Як розповів головний інженер КП «Запоріжелектротранс» Віталій Шумейко, фахівці КП капітально відремонтували два трамвайних вагона, зробивши з них систему - провідний і ведений трамвай. У вагонах замінили підлогу, сидіння, скла, поліпшили освітлення салону. Перебрані і замінені всі механізми - колісні пари, підшипники і багато іншого.

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах

База відпочинку

  • База відпочинку «Південна»
    База відпочинку «Південна» підприємства «Запоріжелектротранс»
    Детальніше...

Контакти

69095, м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 2

гаряча лінія (Viber, Telegram, WhatsApp)

+38 (050) 314 65 55

диспетчер (цілодобово)

+38 (061) 787 64 94

управління (7:30 - 16:30)

+38 (061) 787 64 96

відділ кадрів (7:30 - 16:30)

+38 (061) 787 64 20

zet.zp.ua@gmail.com