В усіх районах міста комунальники продовжують підтримувати чистоту та благоустрій Запоріжжя. Зокрема, про роботу за поточний тиждень розповіли представники Хортицької райадміністрації.

Так, за звітний період працівники КРБП «Зеленбуд» на території району виконали наступні роботи:
очищено від сміття 54,7 га територій;
зроблено сезонне формування 189 дерев та 168 кушів по вул. Ентузіастів, Василя Сергієнка, Василя Стуса, пр. Ювілейному, у сквері Ювілейному та парку Поколінь;
видалено 507 шт. порослі у парку Поколінь та 60 шт. по вул. Калнишевського;
вивезено 3 т зрізаного гілля та опалого листя;
очищено від опалого листя 10 500 м2 території по вул. Василя Сергієнка та Героїв 93-ї бригади;
підметено 21 300 м2 пішохідних доріжок.
Працівники КП «ЕЛУАШ» виконали наступні роботи:
ручними засобами прибрано 850 м2 шосе Хортицького;
відремонтовано 7 решіток дощеприймальних колодязів по вул. Курузова;
проведено ямковий ремонт 9,51 м2 автошляхів по вул. Василя Стуса, Світлій, пр. Ювілейному та Інженера Преображенського.
Підрядною організацією ТОВ «Компанія «Торгуніверсал» вивезено 24 автовантажівки опалого листя з території району по вул. Героїв 93-ї бригади, 9, 24, 44; Ентузіастів, 4, 5, 19-19А; Запорізького козацтва 15Б; Василя Сергієнка, 22.
Окрім того, 27 лютого спеціалісти та працівники районної адміністрації взяли участь у практичному тренінгу, який провевели парамедики КНП «Територіальне медичне об'єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЗОР.
Роботи з благоустрою продовжуються.




