+38 (061) 787 64 96управління

+38 (061) 787 64 94диспетчер

Новини

В Запоріжжі встановлюють нові електронні табло

В Запоріжжі встановлюють нові електронні табло

В рамках програми міського голови Запоріжжя Володимира Буряка з розвитку громадського транспорту в м. Запоріжжі вже встановлено шість інформаційних електронних табло.

Для зручності пасажирів на зупинці «площа Фестивальна» встановлено одразу три електронних табло. Також електронні табло встановлені на зупинках «ТЦ Україна» и «пр. Металургів».

Вони показують розклад руху комунального транспорту. Також з їх допомогою можна зарядити мобільний телефон і безкоштовно підключитися
до мережі Інтернет за допомогою Wi-Fi.

Інформаційні табло синхронізовані з міським комунальним транспортом. Для цього кожна одиниця рухомого складу «Запоріжелектротрансу» попередньо була обладнана GPS-модулями.

«Основна мета наших табло - інформування пасажирів про маршрути і час прибуття рухомого складу на відповідну зупинку. Також інформаційне табло оснащено камерою відео спостереження. Ведеться відеозйомка всіх подій, які відбуваються в зоні обзору камери. Зараз табло працює в тестовому режимі.

Нам потрібно ще кілька днів, щоб синхронізувати дані GPS модулів, встановлених на нашому транспорті, з цими табло», - розповів журналістам Володимир Сухачов, директор з фінансов-економічних питань КП «Запоріжелектротранс».

Поки що GPS-навігацією охоплені тільки автобуси і тролейбуси «Запоріжелектротрансу», які курсують по проспекту Соборному. Надалі планується задіяти трамвайні маршрути. Для цього у всіх трамваях вже встановлені GPS-модулі. Також в планах - створити онлайн-карти для відстеження маршруту та залучення маршрутних таксі для їх синхронізації з електронним табло.

До кінця року в м. Запоріжжі такими табло будуть обладнані зупинки «Вокзал Запоріжжя-1». «Університетська», «Бульвар Шевченка» та «Проспект Металургів».

Поділитися цією інформацією у соціальних мережах

База відпочинку

  • База відпочинку «Південна»
    База відпочинку «Південна» підприємства «Запоріжелектротранс»
    Детальніше...

Контакти

69095, м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 2

гаряча лінія (Viber, Telegram, WhatsApp)

+38 (050) 314 65 55

диспетчер (цілодобово)

+38 (061) 787 64 94

управління (7:30 - 16:30)

+38 (061) 787 64 96

відділ кадрів (7:30 - 16:30)

+38 (061) 787 64 20

zet.zp.ua@gmail.com